Wyżywienie


Posiłki w żłobku niepublicznym My Little Planet dostarczane są przez firmę cateringową Diet Box Kids.

Firma ta specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla dzieci. Diet Box Kids spełnia wszelkie wymogi SANEPID-u, a przygotowywane przez nią dania tworzone są zawsze z produktów świeżych i najwyższej jakości. Warzywa i owoce kupowane są u stałych dostawców, produkty mleczne u sprawdzonych producentów, a najlepsze gatunki mięs od renomowanych hodowców. Diet Box Kids korzysta głownie z produktów sezonowych, aby przygotowywane posiłki były zawsze świeże, a menu zawierało to co w danym sezonie smakuje najlepiej. Jadłospisy są układane przez dietetyka w oparciu o sprawdzony system żywienia co gwarantuje najwyższej jakości catering. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że dziecko otrzyma pyszny i prawidłowo zbilansowany posiłek.

Dlaczego wybraliśmy właśnie Diet Box Kids?

Catering przygotowywany pod kątem obsługi placówek edukacyjnych takich jak żłobki, przedszkola i szkoły musi spełniać wiele kryteriów. Podstawą w Diet Box Kids jest przekonanie, że różnorodność smaków jest bogactwem, które odkrywamy w już w dzieciństwie. W naszej jadalni Państwa dzieci spożywają najlepsze jakościowo produkty bogate w białko i witaminy. Wszystkie zupki miksowane są na miejscu w miarę potrzeby a konsystencja drugich dań dostosowana jest do wieku dzieci. Nasi podopieczni otrzymują potrawy wyłącznie gotowane lub pieczone, unikamy zbędnych cukrów i tłuszczu co sprawia,  że dania spożywane przez dzieci są lekkostrawne.

Maluchy otrzymują cztery smaczne posiłki:

  • śniadanie
  • II śniadanie
  • obiad w postaci dwóch dań: zupa + II danie
  • podwieczorek

Racjonalne żywienie jest szczególnie ważne w przypadku dzieci. Wpływa ono nie tylko na ich zdrowie, samopoczucie, odpowiedni wzrost i rozwój, ale także, na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych w późniejszym okresie. Naszą propozycję dedykujemy dzieciom i rodzicom, którzy zwracają szczególną uwagę na jadłospis. Zdrowe odżywianie dzieci to nie tylko pełnowartościowe, smaczne posiłki, ale także codzienny rozwój ich upodobań kulinarnych.

My Little Planet
ul. Marywilska 65
03 - 042 Warszawa

Pon. - Pt.
7:00 - 17:30